środa, 29 kwietnia 2020

e-ARCHIWIZACJA. Co to takiego?Nowoczesna forma archiwizacji danych 
zgromadzonych w programach linii InsERT nexo oraz InsERT GT, wykorzystująca najnowsze rozwiązania chmurowe Microsoftu.

Zapasowe kopie danych, przechowywane lokalnie na komputerze, narażone są na utratę w przypadku awarii, uszkodzenia dysku, kradzieży czy ataku złośliwego oprogramowania. e-Archiwizacja nie podlega tego typu zagrożeniom, a gromadzone za jej pośrednictwem dane są bezpieczne i szyfrowane – może je odczytać wyłącznie osoba, która zna ustanowione podczas archiwizacji hasło.

Zalety e-Archiwizacji:
  •  bezpieczeństwo - dostęp do danych ma tylko użytkownik poprzez login i hasło nadawane podczas zakładania konta. Wysyłane pliki archiwów są przechowywane w postaci szyfrowanej;
  • oszczędność - brak kosztów związanych z zakupem nośników do przechowywania kopii zapasowych ani z odzyskiwaniem danych w razie awarii sprzętu czy systemu;
  • wygoda - po ustaleniu harmonogramu wykonywania archiwizacji dane są automatycznie wysyłane do chmury, proces ten odbywa się w tle - nie obciąża systemu i nie wymaga zaangażowania użytkownika;
  • stały, łatwy dostęp do danych - technologia Cloud Computing umożliwia dostęp do zapisanych danych z dowolnego miejsca o dowolnej porze.
e-Archiwizacja działa w oparciu o platformę Windows Azure.


Kup i zarejestruj program, zyskaj e-Archiwizację za darmo!
Teraz rejestrując dowolny program linii InsERT GT lub nexo w okresie od 27.04.2020 r. do 30.09.2020 r., oprócz Abonamentu i teleKonsultanta, otrzymasz także bezpłatny dostęp do usługi e-Archiwizacji 10 GB na okres 3 miesięcy. 

Więcej szczegółowych informacji dotyczących akcji znajdą Państwo w REGULAMINIE.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą e-Archiwizacji TUTAJ.

Cennik (abonament 12-miesięczny)

Pakiet
Cena promocyjna*
Cena standardowa
10 GB przestrzeni dyskowej, 10 GB transferu miesięcznie
179 zł
199 zł
20 GB przestrzeni dyskowej, 20 GB transferu miesięcznie
279 zł
299 zł
30 GB przestrzeni dyskowej, 30 GB transferu miesięcznie
379 zł
399 zł
40 GB przestrzeni dyskowej, 40 GB transferu miesięcznie
479 zł
499 zł
50 GB przestrzeni dyskowej, 50 GB transferu miesięcznie
579 zł
599 zł
60 GB przestrzeni dyskowej, 60 GB transferu miesięcznie
679 zł
699 zł
Ceny netto

*Przeznaczona dla klientów, którzy przedłużają e-Archiwizację na kolejny rok, nie później, niż 30 dni przed wygaśnięciem usługi. 


Jak aktywować e-Archiwizację 10 GB?

Nasz zespół pomoże Państwu w całej procedurze aktywacji e-Archiwizacji. 

Konto e-Archiwizacji zostanie utworzone automatycznie dla Pańskiego adresu e-mail, podanego podczas rejestracji licencji programu (InsERT GT) lub adresu e-mail Twojego Konta InsERT (InsERT nexo).
Utworzenie konta e-Archiwizacji nie jest równoznaczne z jego aktywacją, ale rozpoczyna okres trwania usługi. 


Jeśli będą Państwo zainteresowani i niezbędna będzie pomoc, prosimy o kontakt. Formularz kontaktowy znajdą Państwo TUTAJ.

Potrzebują Państwo więcej informacji na temat tej oferty? Zachęcamy do złożenia zapytania o produkt TUTAJ. (grupa produktów - "Bezpieczeństwo danych")


2 komentarze:

  1. Bardzo ciekawie napisane. Jestem pod wielkim wrażaniem.

    OdpowiedzUsuń
  2. Faktycznie są do takich kwestii specjalne programy i ja również jestem zdania, że warto jest z takich rzeczy korzystać. Tym bardziej, że jak czytałam w https://www.connecto.pl/archiwizacja-dokumentow-w-przedsiebiorstwie/ to archiwizacja dokumentów w przedsiębiorstwie jest bardzo ważna.

    OdpowiedzUsuń